Ціна на металеві вхідні двері

Металеві вхідні двері - не дешеве задоволення, тому до їх вибору треба поставитися з усією серйозністю. Продажем вхідних металевих дверей зараз займаються багато фірм, і треба не помилитися у виборі, не купити «кота в мішку».

При виборі своєх вхідних дверей, потрібно звернути увагу на наступні їх параметри:

  1.  Захисні функції , які повинна забезпечувати ваші металеві двері. Хороші металеві двері мають міцну і надійну конструкцію, що дозволяє їй протидіяти грубій фізичній силі. Крім цього ваші вхідні двері повинні мати якісні замки , як правило, конструкцією передбачено наявність двох замків - силового і допоміжного. Допоміжний замок здійснює основну запірну функцію, а силовий - використовується на додаток, для збільшення надійності. Самі замки повинні відрізнятися хитрістю конструкції, що забезпечує надійний захист від злому. Наступний важливий елемент безпеки - вічко , він повинен мати значний кут огляду, щоб не випускати з виду всі конструктивні «закутки» майданчики.


Вхідні двері металеві

Тепло- і звукоізоляція дверей. Метали добре проводять звук і тепло, тому в цілому металеві двері володіють кілька меншою звуко- і теплоізоляцією, в порівнянні з дерев'яними дверима. Тому в ваших дверей повинні використовуватися сучасні, якісні ізоляційні матеріали , які виключать проникнення холоду, шуму і запахів в ваш будинок.

Хороший зовнішній вигляд металевих дверей. Двері металеві створюють перше враження про ваш будинок, оздоблення дверей повинно бути привабливим, зберігаючи при цьому міцність і надійність.

Гарантія. Наявність тривалої гарантії на придбані металеві двері багато скаже про їх якість. Однак є ще одна небезпека: навіть якщо фірма-виробник дверей дає досить тривалу гарантію на них, не факт, що ця фірма проіснує такий термін. Тому купувати вхідні двері краще в тих фірмах, які мають хорошу репутацію і працюють в сфері виготовлення дверей не перший рік.

Сервіс. Кожна людина унікальна, так само унікальний і його будинок, щоб підібрати вхідні двері , які будуть радувати погляд довгі роки потрібно визначитися з усіма перерахованими вище параметрами, а при значному асортименті це не просто. Майстер-консультант може значно полегшити цей процес, самостійно зробивши необхідні виміри , показавши зразки фурнітури та оздоблення дверей.

Монтаж дверей. Після виготовлення ваших дверей їх необхідно змонтувати , при цьому потрібно демонтувати старі вхідні двері. Найоптимальніший варіант, коли всі турботи про виміри і установці сталевих дверей бере на себе фірма-виробник двері, не стягуючи при цьому додаткової плати.

Залізні двері у Львові, ціна

Купуйте тільки якісну продукцію. Якісні вхідні двері захистять ваше майно, збереже затишок і тепло у вашому домі. Така покупка не принесе вам клопоту і буде служити довгі роки.

Компанія «Галерея Вікон та Дверей» - Львівські металеві двері для будь-якого будинку
Широкий вибір оздоблення, замків, звукоізоляції, утеплення, ущільнення.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта (при замовленні враховуються побажання по конструкції, комплектуючих, обробці), повний комплекс послуг: завмер, доставка, демонтаж старих дверей і установка нової.

Виготовлення на виробництві, якість, гарантія.

Гнучкі, доступні ціни від недорогих металевих дверей до елітних.двері вхідні металеві