ТКАНИННІ РОЛЕТИ (РОЛОКАСЕТИ) ЛЬВІВ

Рулонні штори стали не тільки вдалим декоративним елементом. Вони здатні захистити від сонця і опадів будь-які конструкції, як всередині будинку, так і зовні. Хоча найчастіше їх використовують саме в квартирах.

Тканинні ролети стають гармонійним доповненням для інтер'єрів в будь-яких стилях. Серед інших переваг - збереження відкритого доступу до підвіконня, плюс наявність пиловідштовхуючими властивостей. Віконні ролети ніколи не заважають провітрювання, але створюють з підвіконням єдину композицію. Залишаються значущими складовими для створення затишку і комфорту.

Унікальність вуличних тканинних ролетів

Це відмінне рішення для власників заміських будинків з прибудовами у вигляді альтанок або веранд. Або за наявності бажання забезпечити додатковий захист будь-якому простору. Конструкція забезпечить комфортний відпочинок в будь-яких умовах. При цьому тканина нічого не приховує. Перебуваючи за нею, легко спостерігати за тим, що відбувається на вулиці.

Які тканини використовуються для виготовлення?

Виробники використовують практично всі види матеріалів, що дозволяють добитися результату, задовольнити потреби замовників. Ось лише кілька варіантів, доступних покупцям:

  • Повністю блокують денне світло.
  • Щільні.
  • Прозорі.
  • Фактура у матеріалу може бути гладкою або рельєфною. Зі зразками можна завжди ознайомитися на сторінці спеціальних каталогів.

Краще викликати на місце зморщок. Він візьме з собою дослідні зразки, допоможе визначитися з підходящим варіантом. Віконні ролети тканинні будуть безпечними, на кожен з них виробники разом з продавцями дають повну гарантію. Є й інші переваги:

Довговічність.

Наявність спеціальних просочень від бактерій, вигоряння на сонці, освіти пилу.
Широкий вибір кольорів дозволить підібрати ідеальний варіант для будь-якого приміщення - офісного або комерційного, звичайного, житлового.

Про різновиди тканинних ролет

Виробники випускають конструкції в декількох варіантах.

  • Система «День-Ніч» . Створюється з двох різновидів тканини. Кожна з них використовується в різний час доби.
  • Uni. Вуличні тканинні ролети із закритою конструкцією. Мають вигляд короба разом з направляючими елементами. За ним і рухаються полотна. При цьому вони згортаються, стаючи закритими рулонами. Шторки не перешкоджають провітрювання, довго не починають провисати.
  • Mini або відкрита різновид. Економічний тип. Тканинне полотно, яке змотується на спеціальному валу, розташованому нагорі. У конструкції є ланцюжок, що полегшує контроль потрібного рівня висоти.
  • Тканинні ролети закритого типу, ціна яких різноманітна, мають безліч переваг. Вони довговічні. Гарантують відсутність шуму при закриванні і відкриванні. Представляють широкий вибір не тільки за забарвленням, але і по самим тканинам. Нарешті, відмінно справляються не тільки із захисною, а й з декоративною функцією.

Тканинні ролети інтернет-магазин легко підбере на будь-які вікна, незалежно від розмірів. Не важливо, вписуються вони в стандарт, чи ні. Головне - попередньо домовитися, щоб викликати замірника на об'єкт. З ним же легко обговорити кінцеву вартість проекту.