Міжкімнатні шпоновані двері Львів

Думаєте, які шпоновані двері придбати за недорогою ціною у Львові і області, щоб вмістити кілька побажань про якість і натуральність в одному виробі? Інтернет-магазин vcedveri.com.ua пропонує вигідне рішення з продажу широкого вибору шпонованих міжкімнатних дверей від виробника, що випускає різні моделі в шпоні від економ варіантів до більш елітних.
Шпоновані двері - це конструкція з дерев'яного бруса і листів МДФ, з декоративною обробкою з шпону, яка надає естетичність і міцність поверхні. Як посилення конструкції використовують стільникове наповнення. Для твердості покриття застосовуються особливі клейові склади, що відрізняються безпекою і екологічністю. Шпоновані двері зовні виглядають як дорогі аналоги з масиву дерева, але мають набагато нижчу вартість.

Для виробництва використовують 2 види шпону:

  • Натуральний - тонкий зріз дерева.
  • Файн-лайн - зріз з попередньо заготовленої і обробленої сучасними матеріалами деревини. Використовується при виготовленні товарів економ-класу.


корисна інформація шпоноване дерев'яне покриття, відрізняється експлуатаційними характеристиками. Подряпини на них можна видаляти за допомогою нанесення лаку і поліруванням, так само можна підфарбовувати використовуючи воскові олівці.