НОВІ ДВЕРІ ЕКОНОМ-КЛАСУ ЛАМАЮТЬ СТЕРЕОТИПИ

Ситуації, коли недоцільно витрачати на ремонт великі суми грошей, - досить поширене явище. У таких випадках рекомендується без особливих роздумів купувати двері економ-класу, які допоможуть заощадити і «освіжать» інтер'єр. Сучасні технології дозволили налагодити випуск недорогих моделей з хорошими естетичними та експлуатаційними характеристиками. Внаслідок цього вироби даної цінової категорії давно вже перестали асоціюватися у покупців з неякісною продукцією. Навпаки, вони зарекомендували себе на російському будівельному ринку як надійні і красиві двері.

ВИДИ ДВЕРЕЙ ЕКОНОМ-КЛАСУ

На поточний момент у продажу представлено декілька популярних колекцій дверей економ-класу, завдяки чому покупці мають можливість без проблем вибрати оптимальний варіант для реалізації будь-яких будівельно-ремонтних проектів. Головні відмінності між недорогими серіями полягають в облицювальній матеріалі і конструкції дверних полотен. Найбільший попит сьогодні спостерігається на каркасні моделі в фініш або ПВХ плівці і царговие двері, облицьовані екошпон.

ЛАМІНОВАНІ ДВЕРІ ЕКОНОМ-КЛАСУ

Ця лінійка продукції виробляється з використанням рамкових дверних полотен, для виготовлення яких застосовують сосновий брус, панелі МДФ і стільниковий наповнювач. Ламіновані двері економ-класу мають невелику вагу, завдяки чому надають мінімально можливе навантаження на коробку. Крім вигідної ціни і незначною маси ці моделі мають ряд важливих переваг:

  • невибагливість в експлуатації;
  • хороша зносостійкість;
  • можливість реставрації пошкоджених виробів;
  • широкий асортимент деревоподібних і однотонних покриттів;
  • висока стійкість покриттів до UF-випромінювання.
  • Ламіновані двері економ-класу виробляються з глухими і заскленими полотнами. Стулки можуть мати як гладку, так і рельєфну поверхню. Для скління використовуються різні види стекол, в тому числі матовані з лазерним гравіюванням.

ДВЕРІ ЕКОНОМ-КЛАСУ

Кілька серій можна впевнено назвати елітної колекцією дверей-економ класу. Візуально ці моделі абсолютно не схожі на недорогу продукцію. Екошпон, застосовуваний для їх облицювання, достовірно імітує текстуру натурального дерева. Цей матеріал приємний на дотик і має рельєфну поверхню, володіючи 3D-ефектом. Незважаючи на свою штучну природу екошпон відрізняється високою екологічністю і абсолютно нешкідливий для здоров'я.

Лінійка дверей економ-класу користується популярністю не тільки завдяки відмінному декоративного покриття. Ці моделі мають комбінований царговий каркас стулок, який володіє декількома перевагами:

  • відмінно переносить перепади вологості і температури;
  • весь термін експлуатації зберігає стабільну геометрію форм;
  • елегантно виглядає в будь-якому інтер'єрі.

Двері  із задоволенням купують для установки в сантехнічних приміщеннях і на об'єктах з підвищеною прохідністю. Вони чудово зарекомендували себе в несприятливих умовах інтенсивної експлуатації, чим забезпечили собі популярність у споживчої аудиторії з різним рівнем платоспроможності.