Міжкімнатні Дерев'яні Двері Львів

Двері з масиву під фарбування є оптимальним варіантом для дачі і заміського будинку. Застосування спеціальних інноваційних технологій і просочень оберігає сучасні моделі від деформації і розбухання під впливом перепадів температур і вологості.

Ціна дверей під фарбування залежить від її конструктивних особливостей і породи використаної деревини. Найдешевші моделі виготовляються з сосни. Незабарвлені двері з сосни під фарбування затребувані серед споживачів завдяки широким можливостям оформити виріб за своїм смаком, з урахуванням інтер'єру приміщення.
Особливості дверей під фарбування
Незабарвлені двері з сосни для дачі володіють лаконічною конструкцією і придатні для адаптації до будь-якого типу інтер'єру. Модель під фарбування дозволяє підбирати колір і тип лакофарбового покриття, найбільш підходящого для конкретного приміщення, з можливістю періодично оновлювати покриття або міняти його колір.

Переваги нефарбованих дверей:

  • низька вартість;
  • універсальність, можливість адаптації під будь-який інтер'єр;
  • натуральність матеріалу, екологічність;
  • дихаючі властивості;
  • здатність забезпечувати хорошу ізоляцію приміщення від холоду і зовнішнього шуму.

Купити дерев'яні двері під фарбування, виконані з сосни, можна в нашій компанії. Серед наших переваг: низькі ціни, професійне виготовлення будь-яких моделей на замовлення, оперативна доставка і грамотний монтаж. Відшліфовані поверхні всіх дверей повністю готові до нанесення грунтовки, з подальшим покриттям лаком або фарбою.