Міжкімнатні двері Львів

Міжкімнатні двері задає вид будь-якої кімнати

Ось чому комплексні бригади так поспішають очистити міжкімнатні двері від захисного покриття, щоб власнику відразу все сподобалося. Вимагайте, щоб двері звільнили від плівок в останню чергу, перед генеральним прибиранням обробленого приміщення.

При монтажі дверей немає дрібниць, перевіряти треба все

Перевірки вимагають всі етапи робіт, не тільки міжкімнатні двері, просто до них пред'являють багато вимог:

  • Збереження зовнішнього вигляду, особливо торців і місць прилягання до косяків;
  • Правильна балансування (двері залишаються у відкритому положенні, або повільно закривається і т.д.) на підставі звичок і побажань власників;
  • Відсутність щілин і зазорів, що впливає на шумоізоляцію, і на естетичний вигляд приміщення;
  • Ретельна підгонка і монтаж ручок (запірних елементів), щоб вони не розбовтуватися під час експлуатації;
  • Точне розміщення інших елементів (наличники, добори, стопори на підлозі, обмежувачі і ін.).
  • Вже давно міжкімнатні двері, Москва першої освоювала такий сервіс, продадуть, привезуть і встановлять. Кваліфікація рекомендованих бригад сумнівів не викликає, однак перевіряти все до дрібниць необхідно. Ціна помилки тут або вартість нових дверей, з усіма наслідками, що випливають демонтаж і новими роботами, або проблеми перераховані вище. Простежте за акуратністю проведення робіт, щоб уникнути пошкодження покриття.

Вибір матеріалу - це, перш за все, рішення про терміни нормальної експлуатації
На вибір вплине ціна, міжкімнатні (навіть прості) двері прослужать кілька років, Москва пропонує такі від 4 000 рублів. Всередині квартири навіть ДСП тривалий час не розсохнеться. Але ДСП не дозволить створити глибоку фактуру, а покриття через кілька років покриється сіточкою тріщин.

МДФ дасть можливість нанесення будь-якого малюнка, але таке покриття вимагає догляду, щоб не губився «парадний» вид. Масиви дерева найбільш довговічні, особливо покриті стійкими лакофарбовим покриттям, але коштують вони досить дорого.

Так що вибір - це завжди компроміс. Орієнтуватися варто на наявність домашніх тварин, дітей, кількість циклів відкриття-закриття. Ці та інші фактори будуть розглянуті в цьому розділі.

Але в цілому, міжкімнатні двері, Москва тут давно лідер, добре опрацьована в ремонті і будівництві тема. Нашим завданням буде уточнення деталей.

Міжкімнатні двері

Сторінка 1 із 855